Section of Occupational diseases and toxicology

Колектив на секция по професионални заболявания и токсикология, МУ - Пловдив
Колектив на секция по професионални заболявания и токсикология, МУ – Пловдив

Academic Staff


assoc.prof.Svetlan Dermendzhiev, PhD,MD,- head of the department

Phone:
e-mail: svetlan.dermendzhiev@mu-plovdiv.bg

assoc.prof.dr Zlatka Paskaleva

Phone:
e-mail: zlatka.paskaleva@mu-plovdiv.bg

dr Nikoleta Dimitrova, assistant professor

Phone:
e-mail: nikoleta.dimitrova@mu-plovdiv.bg

dr Vladimir Bozhilov assistant professor

Phone:
e-mail: vladimir.bojilov@mu-plovdiv.bg

dr Mihail Maznev assistant professor

Phone:
e-mail: mihail.maznev@mu-plovdiv.bg

dr Velcho Velev assistant professor

Phone:
e-mail: velcho.velev@mu-plovdiv.bg

dr Maria Giritlieva – assistant professor

Phone:
e-mail: maria.giritlieva@mu-plovdiv.bg

Research

Textbooks

Publications

Monographs

Dissertations