Section of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery and Thermal Trauma

Академичен състав – Секция пластично-възстановителна, естетична хирургия и термична травма

Education

Academic Staff

Prof. Dr. Yuri Anastasov

Phone:
e-mail: Yuriy.Anastasov@mu-plovdiv.bg

Assoc. Prof. Dr. Elean Zanzov

Phone:
e-mail: Elean.Zanzov@mu-plovdiv.bg

Dr. Vanya Anastasova

Phone:
e-mail: Vanya.Anastasova@mu-plovdiv.bg

Dr. Regina Hater/p>

Phone:
e-mail: Regina.Hatar@mu-plovdiv.bg

Dr. Krasimir Yanev

Phone:
e-mail: Krasimir.Yanev@mu-plovdiv.bg

Dr. Elena Krasteva

Phone:
e-mail: Elena.Krysteva@mu-plovdiv.bg

Research

Textbooks

Publications

Monographs

Dissertations