Финансово-счетоводен отдел

Финансово-счетоводен отдел
Финансово-счетоводен отдел
Главен счетоводител
Георги Тилов тел. 032 / 200 517
e-mail: account@meduniversity-plovdiv.bg
Заместник главен счетоводител
Ваня Фиткова-Димова тел. 032 / 200 518
e-mail: vfitkova@meduniversity-plovdiv.bg
Счетоводители
Мариела Стоянова тел. 032 / 200 537
e-mail: Mariela.Stoyanova@mu-plovdiv.bg
Анна Раленекова тел. 032 / 200 537
e-mail: Anna.Ralenekova@mu-plovdiv.bg
Емилия Давчева тел. 032 / 200 535
e-mail: Emiliya.Davcheva@mu-plovdiv.bg
Йорданка Ангелова тел. 032 / 200 535
e-mail: Yordanka.Angelova@mu-plovdiv.bg
Даниела Георгиева тел. 032 / 200 538
e-mail: Daniela.Georgieva@mu-plovdiv.bg
Румяна Запрянова тел. 032 / 200 538
e-mail: Rumyana.Zapryanova@mu-plovdiv.bg
Недялка Генчева тел. 032 / 200 538
e-mail: Nedyalka.Gencheva@mu-plovdiv.bg
Мартина Стефанова тел. 032 / 200 532
e-mail: Martina.Stefanova@mu-plovdiv.bg
Мая Талева тел. 032 / 200 532
e-mail: Maya.Taleva@mu-plovdiv.bg
Нели Мишляшка тел. 032 / 200 532
e-mail: Neli.Mishlyashka@mu-plovdiv.bg
Каса
Величка Гунчева тел. 032 / 200 525
e-mail: Velichka.Guncheva@mu-plovdiv.bg